Jarní období je tady a s ním přichází nové trendy nehtového designu. Jedním z nejžhavějších trendů pro jaro jsou gelové nehty zdobené výraznými vzory a barvami. Gelové nehty jsou ideální volbou pro každou ženu, která chce mít dokonalou manikůru, které bude vypadat jako od profesionálů.

Gelové nehty jsou populární díky svému lesklému vzhledu, dlouhému trvanlivosti a odolnosti proti poškození. Jsou také skvělou volbou pro ty, kteří mají křehké nebo slabé nehty, protože jim poskytují pevnost a ochranu. Zde je několik jarních trendů gelových nehtů, které by mohly inspirovat vaše další nehtové umění:

Pastelové barvy

Pastelové barvy jsou jarní klasikou a jsou stále velmi populární. Pro jarní sezónu se pastelové barvy stávají stále oblíbenější volbou. Pastelové odstíny, jako růžová, modrá a zelená jsou ideální pro každodenní nošení a jsou perfektní pro vytvoření jemného a elegantního vzhledu.

Grafické tvary

Grafické tvary jsou dalším trendem, který se těší velké popularitě. Tento design je skvělý pro ty, kteří chtějí trochu více zábavy na svých nehtech. Můžete zkusit geometrické tvary, jako jsou trojúhelníky, kosočtverce a kruhy, nebo si nechat udělat nehty se zajímavými liniemi a tvary.

Skvrny a tečky

Skvrny a tečky jsou dalším trendem, který se v poslední době stal populární. Tyto designy je velmi snadné vytvořit a jsou skvělou volbou pro ty, kteří se nechtějí příliš angažovat s komplikovanými vzory. Zkuste si vytvořit nehty s tečkami v různých barvách, nebo použijte razítko se vzorem na skvrny, abyste vytvořili zajímavý a texturovaný vzhled.

Barevné přechody

Barevné přechody neboli BabyBoom je další trend, který se těší velké popularitě. Tento design se dá vytvořit s několika různými barvami a může být vytvořen jako přechod od nejtmavší po nejsvětlejší, kombinací harmonických barev nebo jako mléčné s přechodem do průhledné.


Nechte se inspirovat laky Claresa, které vás okouzlí hned po otevření lahvičky.

Dokonale kryjí, krásně se rozlévají, mají dlouhou trvanlivost a nestojí moc.

  • Claresa gellak White 1000
    Claresa gellak White 1000
    129 
  • Claresa gellak Candy 7
    Claresa gellak Candy 7
    109 

Napsat komentář