Hybridní gelová manikůra

jak ji správně vytvořit
Hybridní laky jsou tu už nějaký ten čas a získaly si oblibu mezi mnoha jejich nositelkami. Trend hybridní gelové manikůry začal nabírat na síle před několika lety, kdy začaly postupně vytlačovat tipsy a dámy chtěli manikůru, které déle vydrží, bude lépe vypadat, bude působit přirozeněji a práce s ní bude jednodušší. Díky tomu se na trhu objevili preparáty pro hybridní manikůru.

Hybridní lak je typ laku, který se od běžného laku liší hlavně svým složením a tím, že vytvrzuje reakcí na UV záření v lampě na nehty. Hybridní manikůra zaručuje hezké nehty bez odlupování laku a bez šmouh, až po dobu 3 týdnů. Konzistence laků mohou být husté, řídké nebo stejné jako u klasických laků. Díky množství výrobců jsou dnes na trhu dostupné stovky možných barev, preparátů a příslušenství. Tvoříme také startovní sady, aby každá manikérka mohla zkusit hybridní manikůru i sama doma a přesvědčila se, jak snadné to může být. Pojďme na to!
elisium_top

Preparát TopCoat

Ukončovací tvrdá vrstva, která dodá lakování hloubku a zároveň chrání lak před poškozením. Na výběr obyčejně bývá lesklý a matný TOP
 
Co budeme potřebovat
elisium_top

Preparát TopCoat

Ukončovací tvrdá vrstva, která dodá lakování hloubku a zároveň chrání lak před poškozením. Na výběr obyčejně bývá lesklý a matný TOP
doporučujeme

Na hybridní manikůru

Lampa na nehty SUN5 48W

UV/LED lampa na nehty SUN5

Značková lampa na nehty používající technologii LED diod. Lampa je vybavena časovačem s displayem, senzorem pohybu a režimem nízkého ohřevu. Celkový výkon je 48W. Lampa je určena pro profesionální použití.
Koupit
UV_LED_lampa_na_nehty_54W_Q5+_4

UV/LED lampa na nehty Clavier Q5 54W

UV/LED lampa UV/LED lampa Clavier Q5+ je oblíbený model universálně použitelný pro vytvrzování gellaků, gelů nebo polygelů o výkonu 54W. Lampu lze použít i na pedikůru.
Koupit
UV-UR_LED_lampa_na_nehty_48W_2

UV-UR/LED lampa SUN 104 50W

Lampa SUN 104 50W je ideálním pomocníkem pro domácí, ale i profesionální manikůru. Tato lampa je výjimečná v tom, že je kromě 36 UV/LED diod vybavena také 4 UR/LED diodami vytvářejícími ultra-červené světlo o vlnové délce 660nm, které pomáhá chránit pokožku před účinky ultra-fialového záření a brání jejímu vysušování. Hlavní uplatnění tedy najde u osob s citlivější pokožkou. Tuto funkci lze podle potřeby vypnout nebo zapnout. Lampa tedy disponuje solidním celkovým výkonem 50W.
Koupit