Hybridní gelová manikůra

jak ji správně vytvořit
Hybridní laky jsou tu už nějaký ten čas a získaly si oblibu mezi mnoha jejich nositelkami. Trend hybridní gelové manikůry začal nabírat na síle před několika lety, kdy začaly postupně vytlačovat tipsy a dámy chtěli manikůru, které déle vydrží, bude lépe vypadat, bude působit přirozeněji a práce s ní bude jednodušší. Díky tomu se na trhu objevili preparáty pro hybridní manikůru.

Hybridní lak je typ laku, který se od běžného laku liší hlavně svým složením a tím, že vytvrzuje reakcí na UV záření v lampě na nehty. Hybridní manikůra zaručuje hezké nehty bez odlupování laku a bez šmouh, až po dobu 3 týdnů. Konzistence laků mohou být husté, řídké nebo stejné jako u klasických laků. Díky množství výrobců jsou dnes na trhu dostupné stovky možných barev, preparátů a příslušenství. Tvoříme také startovní sady, aby každá manikérka mohla zkusit hybridní manikůru i sama doma a přesvědčila se, jak snadné to může být. Pojďme na to!
 
Co budeme potřebovat
doporučujeme

Na hybridní manikůru

Lampa na nehty SUN5 48W

UV/LED lampa na nehty SUN5

Značková lampa na nehty používající technologii LED diod. Lampa je vybavena časovačem s displayem, senzorem pohybu a režimem nízkého ohřevu. Celkový výkon je 48W. Lampa je určena pro profesionální použití.
Koupit
UV_LED_lampa_na_nehty_90W_Q9_4

UV/LED lampa na nehty Clavier Q9 90W

UV/LED lampa Clavier Q9 90W je novinka od oblíbené značky Clavier. Výkon lampy je nastaven na 90W a je vytvářen až 45 ergonomicky usazenými diodami, které světlo rozprostírají po celém pracovním prostoru UV/LED lampy. Lampa emituje bílé světlo, které nedráždí oči a práce s ní je mnohem příjemnější a bezpečnější.
Koupit
LAMPA-UV-LED-esperanza-DIAMOND-80W-1

UV/LED lampa Esperanza Diamond 80W

Lampa Esperanza Diamond 80W vyniká moderním designem, praktičností, světelným výkonem až 80W a každou uživatelku jistě potěší i větší rozměry, které umožňují vložit obě ruce nebo neomezují při použití v pedikůře.
Koupit